Google та Samsung розпочали спільну розробку процесора

Джерело інформації «GalaxyClub» повідомляє, що компанії Google та Samsung розпочали спільну розробку нового процесора «Tensor» 3-го покоління. На даний момент вже етап раннього тестування чіпу Tensor, та вже стало відомо, який смартфон першим отримає новинку.

Процесор вже отримав кодове ім’я «Ripcurrent» та номер моделі «S5P9865». З інсайдерської інформації стало відомо, що першим його отримає Google Pixel 8, який слід чекати наприкінці 23-го року.

Нагадуємо, що перше та друге покоління процесорів Tensor компанії також проводили спільно, та зараз вони працюють у всій лінійці Pixel 6, який має добрі відгуки.

Поки що невідомо жодних характеристик, подробиць, але ми ретельно спостерігаємо та обов’язково розповімо як тільки щось стане відомо.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї