Google заплатить 8 мільйонів доларів за оманливу ​​рекламу Pixel 4

Google погодився виплатити 8 мільйонів доларів для врегулювання претензій щодо використання оманливої ​​реклами для просування смартфона Pixel 4, – генеральний прокурор Техасу Кен Пакстон.

Пошуковий і рекламний гігант, який також виробляє програмне забезпечення для смартфонів Android і володіє YouTube, був ретельно перевірений федеральним урядом і генеральними прокурорами штату на предмет порушення антимонопольного законодавства та захисту прав споживачів. Федеральний уряд подав два антимонопольні позови.

У цьому випадку офіс Пакстона стверджував, що Google найняв дикторів на радіо, щоб дати відгуки про Pixel 4, навіть якщо компанія відмовила їм у використанні одного з телефонів.

«Якщо Google збирається рекламувати в Техасі, їхні заяви краще бути правдивими», — сказав Пакстон у заяві. «У цьому випадку компанія зробила заяви, які були відверто неправдивими, і наша мирова угода притягує Google до відповідальності за брехню заради фінансової вигоди».

У заяві Google йдеться, що компанія серйозно ставиться до дотримання законодавства про рекламу. “Ми раді вирішити цю проблему”, – сказав прес-секретар Хосе Кастанеда.

Слідкуйте за Техно блог UA у Google новинах та Телеграм.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі