HarmonyOS 3 отримала нові корисні функції

Разом із червневим оновленням ПЗ для смартфонів Mate 50 компанія HUAWEI додала в HarmonyOS 3 відразу кілька нових функцій. Всі вони спрямовані на оптимізацію роботи ОС і поліпшення досвіду користувача.

Одним із найпомітніших нововведень стало «прокачування» фірмових віджетів. Інтелектуальний алгоритм тепер не тільки автоматично підбирає їх вміст, а й дозволяє об’єднувати групи.

Заодно було покращено функцію поділу екрана, що дає можливість роботи у режимі багатозадачності. Тепер можна перемикати програми на екрані за допомогою однієї кнопки. Крім того, користувач може зберігати пари програм для подальшого швидкого запуску.

Корисне оновлення отримало і програму «Календар», яка навчилася автоматично генерувати електронний розклад за завантаженою фотографією, і виводити на екран заздалегідь призначені нагадування. За заявою компанії, ця функція буде особливо корисною для студентів.

Нарешті, в мобільній ОС з’явилася можливість обміну аудіофайлами за допомогою однієї кнопки, було реалізовано функцію плавного регулювання гучності під час розмови, а системні анімації стали більш інтерактивними. Декілька змін отримала і утиліта AppGuard. Вона дозволяє керувати активністю програм, виконувати пошук прихованих процесів та інші корисні дії для оптимізації роботи смартфона.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі