Глава ChatGPT каже, що штучний інтелект слід регулювати

Керівник компанії штучного інтелекту, яка виробляє ChatGPT, заявив Конгресу, що державне втручання матиме вирішальне значення для пом’якшення ризиків все більш потужних систем ШІ.

«У міру розвитку цієї технології ми розуміємо, що люди стурбовані тим, як вона може змінити спосіб нашого життя. Ми теж”, – сказав генеральний директор OpenAI Сем Альтман на слуханнях у Сенаті.

Альтман запропонував створити американське або глобальне агентство, яке б ліцензувало найпотужніші системи штучного інтелекту та мало повноваження «відбирати цю ліцензію та забезпечувати дотримання стандартів безпеки».

Його стартап із Сан-Франциско привернув увагу громадськості після випуску ChatGPT наприкінці минулого року. ChatGPT — це безкоштовний інструмент для чат-бота, який відповідає на запитання переконливо, як люди.

Те, що почалося як паніка серед викладачів щодо використання ChatGPT для шахрайства при виконанні домашніх завдань, розширилося до ширшого занепокоєння щодо здатності новітніх інструментів «генеративного штучного інтелекту» вводити людей в оману, поширювати неправду, порушувати захист авторських прав і руйнувати деякі робочі місця.

І хоча немає жодних ознак того, що Конгрес розробить нові правила ШІ, як це роблять європейські законодавці, стурбованість суспільства привела Альтмана та інших керівників технічних компаній до Білого дому на початку цього місяця та змусила агентства США пообіцяти боротися зі шкідливими продуктами ШІ. які порушують існуючі закони про цивільні права та захист прав споживачів.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі