Глави Samsung і Tesla зустрілися, щоб обговорити співпрацю в галузі високих технологій

Виконавчий голова Samsung Electronics «Лі Дже-Йон» зустрівся з генеральним директором Tesla «Ілоном Маском» минулої середи, щоб обговорити шляхи співпраці в майбутніх високотехнологічних галузях, повідомила Samsung у неділю.

Наразі обидві компанії шукають шляхи співпраці в розробці пов’язаних з ІТ технологій, таких як напівпровідники для автономних транспортних засобів, додав Samsung.

Зустріч відбулася під час поїздки Лі до Сполучених Штатів і була першою між керівниками південнокорейського гіганта мікросхем і американського виробника електромобілів, повідомили в компанії.

Тим часом, у рамках співпраці з виробниками пристроїв Android, Google працює над запобіганням випадкового закриття додатків у фоновому режимі, а Samsung першою бере участь, що принесе користь власникам телефонів Galaxy, коли One UI 6.0 на базі Android 14 буде запущено пізніше цього року.

Більше того, компанія заявила, що партнерство з виробниками апаратного забезпечення та зміни дозволять розробникам створювати програми, які працюють узгоджено на різних пристроях Android.

За словами компанії, операційна система Android 14 зменшить обмеження на фонові додатки, дозволяючи розробникам оголошувати та запитувати дозволи спеціально для основних служб.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі