Глобальний віце-президент Xiaomi Ману Джайн звільняється; Ось його прощальний лист

Віце-президент Xiaomi Global Ману Кумар Джайн вирішив покинути Xiaomi Group, що підтверджено його листом. Ману Джайн був великою частиною успіху Xiaomi в Індії з моменту його дебюту ще в 2014 році, оскільки він допоміг компанії піднятися вгору по ринкових сходах, щоб найдовше стати брендом смартфонів №1.

Ось повний лист від Ману Джайн:

Зміни – єдина константа в житті.

У 2013 році, після того, як я став співзасновником і вирощуванням Jabong, я натрапив на Xiaomi та його унікальна філософія «Інновації для кожного». Це дуже резонувало зі мною.

Я приєднався до Xiaomi Group у 2014 році, щоб розпочати свій шлях до Індії. Перші кілька років були сповнені злетів і падінь. Ми починали як стартап з однієї людини, працюючи з маленького офісу. Ми були найменшими серед сотень брендів смартфонів, які також мали обмежені ресурси та не мали попереднього відповідного галузевого досвіду. Але завдяки зусиллям фантастичної команди ми змогли побудувати один з найулюбленіших брендів країни.

Є кілька речей, якими я пишаюся, але є кілька речей, які мають моє серце:

Протягом трьох років Xiaomi стала брендом смартфонів №1 в Індії, що теж, не витрачаючи жодних рекламних грошей

Це був неймовірний момент, коли пан Тата вирішив підтримати нас і інвестував у компанію.

Найпишнішим моментом для мене була зустріч з прем’єр-міністром Ш. Нарендра Моді джі та будучи невеликим каталізатором революції Make-in-India. Незабаром 100% наших смартфонів і смарт-телевізорів були виготовлені в Індії

Найпишнішим моментом для мене була зустріч з прем’єр-міністром Ш. Нарендра Моді джі і була невеликим каталізатором революції Make in India. Незабаром 100% наших смартфонів і смарт-телевізорів були виготовлені в Індії

Наш зростаючий масштаб діяльності допоміг створити понад 50 000 робочих місць в Індії

Після створення сильної команди та бізнесу я побажав допомогти іншим ринкам у наших знаннях. З цим наміром я переїхав за кордон ~1,5 роки тому (у липні 2021 року), а згодом приєднався до команди Xiaomi International. Я пишаюся сильною командою лідерів Індії, яка продовжує працювати незалежно і невтомно, щоб забезпечити мільйони індійців новітніми технологіями.

Через дев’ять років я переходжу з Xiaomi Group. Я впевнений, що зараз саме той час, оскільки у нас є сильні лідерські команди по всьому світу. Я бажаю командам Xiaomi у всьому світі всього найкращого і сподіваюся, що вони досягнуть ще більшого успіху.

Ці останні дев’ять років були справді феноменальними, і я назавжди буду плекати любов і підтримку, яку отримав від уболівальників, партнерів, членів команди та друзів. Мені пощастило, що я пережив щось настільки особливе, що це робить це прощання дуже важким. Я назавжди візьму в своєму серці шматочок Xiaomi.

Протягом наступних кількох місяців я візьму деяку відпустку, перш ніж прийняти свій наступний професійний виклик. Я в душі будівельник і хотів би побудувати щось нове, в ідеалі в новій галузі. Я пишаюся тим, що двічі був невеликою частиною постійно зростаючої спільноти стартапів. Я сподіваюся повернутися до нього з ще одним повноцінним викликом.

Немає нічого неможливого, якщо люди з правильним наміром об’єднаються. Якщо у вас є цікаві ідеї, які можуть розширити можливості мільйонів, я хотів би поговорити.

Ману Джайн залишив свою посаду керівника підрозділу Індії у 2022 році, щоб працювати з глобальною командою компанії, що базується в Дубаї. Xiaomi зіткнулася з інтенсивною перевіркою з боку індійського уряду щодо своєї ділової практики і навіть допитала Джайна за те ж саме минулого року. Xiaomi вже оновила своє управління в Індії, а кілька керівників займалися справами компанії з тих пір, як Джайн залишив свою посаду.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі