Honda показала електричний мопед із педалями

Honda оголосила про плани випуску 10 нових двоколісних транспортних засобів до 2025 року, і один із концептів цих машин уже з’явився у заявках на інтелектуальну власність у Європі. Схоже, що японська компанія має намір зробити гібрид електромопеда та звичайного велосипеда.

Візуально транспортний засіб нагадує мопед, на що вказують характерні фари, сидіння та кронштейн номерного знака. Акумулятор знаходиться у нижній частині між колесами, а інша електроніка, ймовірно, розміщена під одномісним сидінням. Спорідненість з велосипедами видають педалі з боків.

У представленому дизайні використовується простий електродвигун, встановлений на маточині, з вбудованим барабанним гальмом і тросовим приводом. Допомога педалей передається ланцюгом.

Також можна відзначити легкосплавні диски з розділеними спицями, одягнені в тонкі шини, невеликий гідравлічний диск спереду і барабанне гальмо, вбудоване в двигун, яке в свою чергу встановлене на маточині.

Зважаючи на все, цей мопед позиціонується як 50-кубова модель, для якої характерна максимальна швидкість 45 км/год і потужність не більше 4 кВт. Якби він був швидшим, то, відповідно до чинного європейського законодавства, йому знадобилася б або ABS, або пов’язана гальмівна система.

Терміни виходу цього електромопеда поки що не озвучено.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі