Huawei хоче увести покупців у Apple? Презентація серії Mate 50 буде на день раніше

Компанія Huawei запланувала презентацію флагманських смартфонів серії «Mate 50» на день раніше, ніж відбудитеся презентація iPhone 14. Що це, як не боротьба за покупців та переманювання?

Крупний китайський виробник Huawei офіційно оголосив дату презентації на 6 вересня, коли вже всім відомо, що Apple проводитиме презентацію 7 вересня. Очевидно, що компанія сподівається таким кроком переманити частину споживачів і минулого року ми могли спостерігати за подібним кроком у компанії Xiaomi. На те вона й конкуренція, щоби боротися за споживача.

презентація Huawei Mate 50 - дата та подробиці

Нажаль, з усього, що відомо на сьогодні, це лише дата презентації та серія смартфонів. Очікується, що в серію Mate 50 увійдуть наступні моделі – Mate 50, Mate 50e, Mate 50 Pro, і Mate 50 RS Edition.

Ніяких характеристик, цін, тощо… не має жоден інсайдер. Але залишилось зовсім не довго чекати, та ми слідкуємо за Huawei і одразу оприлюднимо новини від компанії.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї