HUAWEI Watch 4 отримають важливу медичну функцію

Компанія HUAWEI розповіла про корисну особливість майбутнього смарт-годинника Watch 4 — її стане функція попередження користувача про підвищений рівень цукру в крові та ризик розвитку гіперглікемії. Перші подробиці нововведення розкрив глава споживчого бізнесу HUAWEI Юй Чендун.

HUAWEI Watch 4

Відомо, що методика вимірювання буде неінвазивною — здавати зразки крові не буде потрібно. На рекламному зображенні годинник попереджає користувача, що за тижневий період моніторингу вони виявили середній ризик розвитку гіперглікемії (сильного збільшення концентрації глюкози в крові), і рекомендують вживати менше вуглеводів та жирів.

«HUAWEI сподівається використовувати більш інтелектуальні продукти та професійні дослідження в галузі охорони здоров’я, щоб допомогти кожному підтримувати першу лінію оборони в галузі здоров’я», — заявив Юй Чендун.

За словами топ-менеджера, HUAWEI розробила нову функцію спільно з медичними інститутами і за час досліджень проаналізувала дані понад 100 000 годин моніторингу та понад 800 000 проб на рівень цукру. Якщо заявлена функція дійде до релізу в показаному вигляді, то Watch 4 стануть першим на ринку розумним годинником, який зможе вимірювати рівень цукру в крові.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі