Ядерна війна між США та Росією, але у грі: Nuclear War Simulator

Matrix Games та студія Bit Mirror працюють над проектом Nuclear War Simulator, який зімітує ядерну війну. Продукт вийде лише на ПК, і поки що розробник не готовий назвати точну дату релізу.

Творці обіцяють, що Nuclear War Simulator буде точно відтворювати поточний стан даного виду зброї та систем, що керують ним, у всіх країнах, що мають її насправді. Гравці зможуть не лише побачити, як виглядатиме велика ядерна війна між США та Росією, а й змоделюватиме, наприклад, менш масштабний конфлікт між Індією та Пакистаном.

У грі велика увага приділяється візуалізації впливу такого конфлікту на населення (з точністю до конкретних людей), моделюванню наслідків самих вибухів, а також пожеж та радіації, які вони спричиняють, і навіть ядерної зими у разі масштабної війни.

Nuclear War Simulator запустять із більш ніж 22 готовими сценаріями, які можна змінювати. Також буде режим «пісочниці», що дозволяє вільно розробляти конфлікти та системи зброї, що використовуються в них. У грі реалізують підтримку мод.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі