Як сканувати QR-код на Android чи iPhone?

Треба визнати, що QR-коди, які завжди частіше використовуються щодня, дуже практичні. За умови, що ви знаєте, як ними користуватися. Ця стаття тут для цього, незалежно від того, використовуєте ви смартфон Android чи iPhone.

QR-коди (або код швидкого реагування ) сьогодні всюди. Треба сказати, що ці штрих-коди корисні як для простого підключення до онлайн-сервісів, так і для відкриття або обміну веб-сторінками чи документами за кілька секунд. Ці маленькі зображення, складені з чорних і білих квадратів, часто є найпростішим рішенням для використання в багатьох ситуаціях. Однак вам все одно потрібно знати, як з ним взаємодіяти.

Хороша новина полягає в тому, що це не дуже складно. Погана новина полягає в тому, що метод відрізняється (на щастя, все менше і менше) від одного пристрою до іншого. Якщо Apple, як завжди, уніфікувала рішення на своєму iPhone і iPad, з іншого боку, в Android існує майже стільки рішень, скільки виробників. Тим не менш, ця стаття дасть вам кілька рішень, і ви, безсумнівно, знайдете те, що вам підійде.

Невелике нагадування про використання перед запуском: увімкніть інтернет, ви завжди повинні бути обережними з тим, що ви відкриваєте, і QR-коди не є винятком. Уважно подивіться, як виглядає URL-адреса з QR-коду, перш ніж відкривати її . Нарешті, якщо вам потрібно сканувати QR-коди з WhatsApp, Snapchat та інші програми (наприклад, щоб додати друзів), найпростішим способом буде використання зчитувача QR-коду, вбудованого в кожен із них.

Як сканувати QR-код на iPhone або iPad

iOS (iPhone або iPad), рішення дуже просте та автоматичне:

  1. Відкрийте камеру з головного екрана, центру керування або екрана блокування;
  2. Наведіть QR-код так, щоб ви могли бачити його повністю та з приблизно 20 см простору між ним і вашим пристроєм;
  3. Торкніться сповіщення, яке з’явиться, щоб відкрити відповідне посилання.

Як сканувати QR-код на Android

На Android, вам доступні різні рішення залежно від марки та моделі вашого пристрою та версії Android, яка на ньому встановлена. Якщо жоден із наведених нижче методів не працює, найпростішим способом буде завантажити додаток, призначену для зчитування QR-кодів на Google Play, наприклад QR Droid, QR Code Reader або QR & Barcode Reader. Не потрібно платити, безкоштовне рішення ідеально справляється з цим.

Якщо ваш пристрій сучасний, напевно на ньому вже встановлено Google Lens. Цей додаток інтегровано з Google Assistant (також напевно вже є у вашому смартфоі або планшеті), зокрема дозволяє зчитувати QR-коди.

  1. Відкрийте Google помічник, наприклад, утримуючи натиснутою кнопку «Додому»;
  2. Відкрийте Google Lens, торкнувшись значка «квадратна форма камери»;
  3. Наведіть QR-код так, щоб ви могли бачити його повністю та з приблизно 20 см простору між ним і вашим пристроєм;
  4. Торкніться посилання, яке з’явиться, щоб відкрити пов’язаний елемент.

Особливі випадки на Android

Якщо у вас немає Google Lens або ви віддаєте перевагу використанню рішення, запропонованого виробником вашого смартфона або планшета Android, це також можливо.

У пристроях Samsung, Asus, HTC або Xiaomi, наприклад, часто достатньо відкрити додаток камери, камера здатна, як і Apple, автоматично виявляти QR-код, просто навівши на нього. Посилання за QR-кодом відкривається іноді автоматично, іноді вручну. З іншого боку, деякі програми спочатку запитуватимуть авторизацію або активацію опції в налаштуваннях програми. Жести пальцями в інтерфейсі також можуть знадобитися в деяких випадках, щоб викликати зчитувач QR-коду. Піктограму Google Lens також можна знайти прямо в інтерфейсі фотододатку певних виробників, наприклад Xiaomi або Sony.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі