Як встановити Windows 11 на старий ноутбук або ПК 💻

Вітаю у своєму блозі! Стосовно останньої новини, що Microsoft списує Windows 10 та припинила продаж ліцензій: https://www.techblogua.com/microsoft-prypynyla-prodazh-litsenzii-windows-10/

Не варто сумувати з цього приводу! По-перше, корпорація Microsoft буде підтримувати та оновлювати десятку ще до 14 жовтня 2025 року (дай бог, щоб ваш ноут ще стільки проробив), а по-друге, встановити Windows 11 можна на будь-який ПК, навіть якщо він не підтримує TPM 2.0 та інші “необхідні” (надумані) технології. Головне, щоб у вас було не менше 4 ГБ оперативної пам’яті, інакше тупити буде жорстко.

Як записати Windows 11 на флешку та встановити його на старий ПК

Стислість – сестра таланту та задоволений читач, тому без довгих текстів пишу вам покрокову інструкцію, як встановити Windows 11 на старий ноутбук або ПК.

Завантажте образ Windows 11 з сайту Microsoft

Тільки офіційний сайт Microsoft і неяких торентів, збірок, та іншого лай*а 💩. Інакше, до мене більше не звертайтесь! Зробити це можна тут:

https://www.microsoft.com/uk-ua/software-download/windows11

Обов’язково оберіть «Завантаження образу диска Windows 11 (ISO)»:

Завантажити образ Windows 11

А саме головне – оберіть українську мову – інакше згорить комп, а замість пожежників приїде СБУ:

На цьому все. Доки йде завантаження нормальної ОС з найкращою мовою, перейдіть до наступного пункту.

Запис образа Windows 11 на флешку

Для того, щоб уникнути перевірок супер-пупер технологій від Microsoft будемо використовувати правильний софт ✅, а саме програму Rufus. До речі, він підтримує українську мову! Завантажити програму можна на офіційному сайті:

https://rufus.ie/uk/

Завантажити Руфус

Після того, як ОС повністю буде завантажена, вставте флешку та відкрийте «Руфус». Далі Вам потрібно обрати пристрій (флешку) та обрати образ системи (Windows) та натисніть «Старт». На наступному екрані можна відключити перевірку TPM, об’єм пам’ті та аккаунт Microsoft.

Натисніть «ОК» та дочекайтесь доки образ буде записано:

Запис образу в програмі Руфус

На цьому все! Система готова до встановлення на будь-який ПК. Перезавантажте ноутбук та відкрийте бут-меню (F8, F9, F10, F11, або F12 – залежить від BIOS) та оберіть флешку. Далі Windows 11 сама все зробить, вам знадобиться лише обрати країну, формат дати/часу, та налаштувати програми.

Якщо у вас щось не виходить, або не зрозуміло – пишіть у коментарі та я обов’язково відповім!

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі