Японія різко наростила поставки в Росію двигунів та комплектуючих для ПК

За даними “ТАСС”, у жовтні цього року Японія істотно наростила поставки товарів до Росії за різними напрямками, включаючи медичні вироби, комплектуючі для ПК, легкові автомобілі та двигуни.

Опублікована у четвер торгова статистика Міністерства фінансів Японії підтверджує, що загальний обсяг постачання в РФ медичних виробів зріс на 804%, а комплектуючих для комп’ютерів – на 340%.

У жовтні Японія наростила постачання в Росію легкових автомобілів на 20,8%, а постачання автомобільних двигунів зросли на 17,9%. Постачання автобусів та вантажівок скоротилося на 31,5%, запчастин двигунів — на 75,1%, а мотоциклів — на 4,3%.

Схоже, що санкції не працюють як треба, та дружня для нас країна робить поставки комплектуючих, з яких можна виробляти зброю. Самі ж росіяни ставлять під сумніви такі поставки, та запитують «а що натомість?»:

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї