Ігрова консоль ASUS ROG Ally отримає полегшену версію

ASUS офіційно оголосила про старт продажу портативної консолі ROG Ally. Компанія назвала ціну і дату перших відвантажень новинки, а також анонсувала її більш доступну версію, яка коштуватиме на $100 дешевше за стандартну модель — правда, і рівень її продуктивності виявиться нижчим.

Ігрова консоль ASUS ROG Ally

Перші покупці отримають ASUS ROG Ally 13 червня. Це буде стандартна модифікація з процесором AMD Ryzen Z1 Extreme та накопичувачем на 512 ГБ (PCIe 4.0), яку виробник оцінив у $699. У третьому кварталі поточного року на ринку з’явиться альтернативна версія консолі на базі чіпа AMD Ryzen Z1 з аналогічним обсягом вбудованої пам’яті. Її ціна становитиме $599.

Згідно з промоматеріалами, обчислювальна потужність старшої версії пристрою становить до 8,6 Тфлопс, полегшеної – до 2,8 Тфлопс. Про інші відмінності між моделями не повідомляється. Варто зазначити, що більш доступна консоль ASUS буде дешевшою, ніж Steam Deck з аналогічним об’ємом пам’яті (512 ГБ). Ця модифікація приставки Valve оцінюється в $650, причому її продуктивність становить приблизно 1,6 Тфлопс.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі