Ілон Маск: «Я піду у відставку з посади генерального директора» Twitter

Ілон Маск, генеральний директор Twitter і генеральний директор Tesla і SpaceX, оголосив про відставку з посади генерального директора Twitter. Рішення було прийнято після опитування, під час якого 57% респондентів проголосували за відставку Маска з посади в соцмережі.

Після опитування Ілон Маск оголосив про відставку з поста генерального директора Twitter

Після опитування, під час якого 57% респондентів проголосували за його відставку, Ілон Маск оголосив про відставку з посади генерального директора Twitter. У твіттері Маск заявив, що піде у відставку, «як тільки я знайду когось достатньо дурного, щоб взятися на цю роботу», і натомість зосередиться на управлінні командами програмного забезпечення та серверів.

Період перебування Маска на посаді генерального директора Twitter був відзначений низкою суперечок і змін у політиці. Невдовзі після того, як у жовтні очолив платформу соціальних мереж, Маск звільнив приблизно половину співробітників Twitter і спробував розгорнути платну функцію перевірки, яку зрештою призупинили. Цю функцію було перезапущено минулого тижня.

Маск також зазнав критики з боку груп захисту громадянських свобод за його підхід до модерації контенту, дехто звинуватив його у вживанні заходів, які посилять ворожі висловлювання та дезінформацію на платформі.

У п’ятницю Організація Об’єднаних Націй і Європейський Союз засудили Маска за рішення Twitter призупинити роботу низки журналістів, які висвітлюють соціальну мережу. ООН написала у Твіттері, що свобода ЗМІ «не іграшка», а ЄС пригрозив Твіттеру санкціями.

Залишається невідомо, хто замінить Маска на посаді генерального директора Twitter. Генеральний директор-мільярдер має історію швидкого прийняття та скасовування рішень, і цілком можливо, що він може передумати піти у відставку в майбутньому. Тим часом користувачі Twitter будуть спостерігати за тим, як розвивається платформа соціальних медіа під новим керівництвом.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі