Ілон Маск постане перед судом за «оманливий» твіт з 2018 року

Ілон Маск знову постане перед судом. Подано скаргу на неправдивий твіт від 7 серпня 2018 року, в якому Ілон Маск згадував про можливість приватизації Tesla. За словами позивача, ці звинувачення коштували інвесторам мільярди доларів.

Ілон Маск свідомо збрехав?

Тоді він написав у Twitter: «Я розглядаю можливість взяти Tesla за 420 доларів у приватну власність. Фінансування забезпечено. Глен Літтлтон, інвестор, подав позов проти Tesla, Ілона Маска та членів ради директорів компанії на той час. За його словами, твіти боса Tesla були неправдивими. Позивач вважає, що мільярдер навмисно викликав коливання курсу акцій.

Зі свого боку, Ілон Маск оприлюднив документи, які, здається, справді доводять, що він серйозно розглядав можливість приватизації Tesla і що він думав, що мав підтримку державного фонду добробуту Саудівської Аравії для цього. Однак угода, яка, як повідомляється, оцінювалася приблизно в 72 мільярди доларів, так і не відбулася. Суддя Едвард Чен постановив, що твіти Ілона Маска були неправдивими та навмисно вводили в оману.

Під час судового розгляду, який відбудеться 1 лютого 2023 року, присяжні повинні будуть визначити, чи були твіти боса Tesla «суттєвими для інвесторів » і чи Маск навмисно брехав своїй спільноті в Twitter. Маск звикає до кортів. Два місяці тому він з’явився в Делавері в судовому процесі щодо його зарплати в Tesla. У 2021 році він також постав перед тим самим господарським судом, щоб захистити поглинання Tesla SolarCity у 2016 році.

У рамках цієї скарги щодо неправдивих звинувачень Маска в списку свідків є кілька осіб. Це включає голову правління Tesla Робін Денхолм, а також членів правління Айру Еренпрейс, Джеймса Мердока та Кімбала Маска, брата генерального директора. Також може бути запрошений менеджер зі зв’язків з інвесторами Мартін Вієха.

Це випробування припало на невдалий час. Тижні для Ілона Маска напружені . Мільярдер намагається повернути Twitter після того, як восени його викупили за 44 мільярди доларів. SpaceX готує перший орбітальний запуск своєї нової ракети Starship, яка повинна використовуватися для польотів у глибокий космос. Tesla знизила ціни на всю свою лінійку автомобілів, знизивши їх майже на 20% , щоб стимулювати попит.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі