Intel та Microsoft тихо повертаються до росії

Після початку російського вторгнення західні компанії одна за одною пішли з Росії та Білорусі, закриваючи весь бізнес і послуги, але майже через рік деякі компанії тихо повернулися.

За даними кількох російських ЗМІ, Intel відновила роботу служб завантаження драйверів і програмного забезпечення в росії, а Microsoft відновила автоматичне оновлення Windows 11 для російських користувачів.

З 11 січня російські користувачі вже можуть отримати доступ до центру завантажень Intel у звичайному режимі, але вони повинні знайти відповідний вхід через Google, Yandex та інші пошукові системи, оскільки офіційний сайт Intel Russia все ще заблокований для російських користувачів.

Крім того, російські користувачі повинні використовувати інструмент підтримки завантажень Intel, щоб отримати драйвер, а не завантажувати його безпосередньо.

Крім того, користувачі Windows 11 на росії можуть отримати патчі оновлення через Windows Update, але не можуть завантажити образи системи.

У відповідь Intel виступила з офіційною заявою:

У лютому та березні 2022 року Intel призупинила всі поставки (процесорів) клієнтам у Росії та Білорусі.

У квітні 2022 року Intel оголосила про призупинення діяльності в Росії.

Немає жодних змін у нашій операційній стратегії, і ми продовжуватимемо дотримуватись усіх заходів експортного контролю та санкцій у моїх руках, включаючи санкції та експортні обмеження, запроваджені Сполученими Штатами та їхніми союзниками проти Росії та Білорусі.

Що стосується оновлень драйверів, включаючи відвідування Центру завантажень Intel і Intel Download Support Assistant, вони є лише частиною послуг продуктів Intel.

Microsoft поки не відповіла.

Російські ЗМІ вважають, що це може бути сигналом дерегуляції на Заході, але важко сказати, яким буде майбутнє.

Прямо зараз Росія бореться із західною блокадою у свій особливий спосіб, наприклад, дозволяючи кінотеатрам показувати піратські європейські та американські фільми.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі