iPhone 14 тепер можуть спілкуватися з супутниками у більшій кількості країн

Компанія Apple оголосила про те, що її смартфони лінійки iPhone 14 тепер можуть взаємодіяти із супутниками у двох нових країнах. До списку, де супутниковий зв’язок став доступним, додалися Австралія та Нова Зеландія.

iPhone 14 тепер можуть спілкуватися із супутниками

До сьогоднішнього дня список країн, де доступна функція SOS, включав 12 країн: Австрію, Бельгію, Канаду, Францію, Німеччину, Ірландію, Італію, Люксембург, Нідерланди, Португалію, Великобританію та США. Наразі їх 14.

Революційна служба безпеки Apple Emergency SOS через супутник доступна з сьогодні для клієнтів в Австралії та Новій Зеландії. Інноваційна технологія, доступна на всіх моделях iPhone 14, дозволяє користувачам надсилати повідомлення екстреним службам поза зоною дії стільникового зв’язку та Wi-Fi. Крім того, якщо користувачі хочуть запевнити друзів та сім’ю у своєму місцезнаходженні під час подорожі в районі, де немає стільникового зв’язку або Wi-Fi, тепер вони можуть відкрити програму «Локатор» та поділитися своїм місцем розташування через супутник

На даний момент для роботи функції потрібна вже iOS 16.4. Цілком імовірно, Apple поступово відключатиме підтримку функції в старих версіях iOS з виходом нових.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі