iPhone 15 Pro Max отримає оновлений дизайн задньої камери

Apple готується випустити нову серію iPhone 15 пізніше цього року. Однак до його випуску ми вже висвітлювали численні чутки та витоки інформації щодо майбутніх смартфонів. Тепер останній звіт розкриває деякі оновлені елементи дизайну.

Компанія Apple, очевидно, планує внести невеликі зміни в дизайн задньої частини майбутніх моделей iPhone 15 Pro Max . Новини надійшли від інсайдера під ніком @Unknownz21 , який поділився інформацією у Twitter. У витоку було зазначено, що бренд планує оновити модуль камери на задній панелі. iPhone 15 Pro Max матиме нове розташування датчиків камери, яке також включатиме новий перископічний об’єктив камери.

Цей новий датчик розширить можливості збільшення на нових iPhone. Хоча вони будуть ексклюзивними для вищих моделей Pro. Окрім цього, ці нові датчики також пропонуватимуть до 5 або 6-кратного оптичного масштабування. Повідомляється, що зміни в розташуванні модуля задньої камери внесені для розміщення цього нового датчика. З іншого боку, очікується, що доступніші iPhone 15 та iPhone 15 Plus надійдуть з 48-мегапіксельною камерою з моделей iPhone 14 Pro останнього покоління .

Нова компоновка матиме надширококутний об’єктив і телеоб’єктив, які поміняються місцями на модулі задньої камери. Для тих, хто не знає, камера між спалахом і датчиком LiDAR — це та, яка оснащена новим перископічним об’єктивом на моделі iPhone 15 Pro Max. Компонування змінено через нове обладнання, яке потрібно розмістити в модулі.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі