iQOO 23 травня випустить серію iQOO Neo8

iQOO оголосив, що 23 травня випустить серію iQOO Neo8. Цього разу iQOO випустить дві моделі, Neo8 і Neo8 Pro, з яких iQOO Neo8 Pro буде випущено на флагманській платформі MediaTek Dimensity 9200+. .

Що стосується стандартної версії, яка всім важлива, цей пристрій отримає чіп Qualcomm Snapdragon 8+, і його продуктивність однакова потужна. Цей чіп є незначним оновленням Snapdragon 8. Архітектури CPU та GPU однакові. Основна відмінність полягає в тому, що Snapdragon 8+ замінено на 4-нм процес TSMC, частоту ЦП збільшено до 3,2 ГГц, а Велике ядро ​​A710 і маленьке ядро ​​A510 Збільшено до 2,8 ГГц і 2,0 ГГц відповідно, частота GPU зросла на 10%.

Після впровадження 4-нм технологічного процесу TSMC офіційний представник стверджує, що енергоспоживання центрального та графічного процесорів Snapdragon 8+ зменшено на 30%, а загальне енергоспоживання SoC – на 15%. Іншими словами, Snapdragon 8+ відразу вирішує проблеми Snapdragon 8.

Крім оснащення Snapdragon 8+, блогер Panda very bald розповів, що цього разу iQOO також організував чіп V1+ для стандартної версії. Він апаратно інкапсулює три алгоритми 3D стереоскопічної нічної сцени в режимі реального часу, зменшення шуму в стереоскопічній нічній сцені, вставку кадру MEMC і надроздільну здатність штучного інтелекту. Він має три характеристики: гарне планування, висока швидкість і висока енергоефективність. Його пропускну здатність даних можна ефективно підтримувати близько 8 ГБ/с; SRAM покращує енергоефективність приблизно на 300% і зменшує енергоспоживання приблизно на 72%.

Завдяки версії V1+ продуктивність зображення стандартної версії iQOO Neo8 також варто очікувати.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі