Як дізнатися модель ноутбука

Перш ніж приступити до встановлення необхідних драйверів або підбору нових комплектуючих для вашого ноутбука, потрібно дізнатися модель вашого пристрою. Не часто зустрінеш, коли модель написана прямо на пристрої, тож я вирішив написати цей запис.

 

У цьому записі я хочу показати швидкі та зручні способи, за допомогою яких можна визначити модель ноутбука.

Дивимось наліпки

Це найпростіший спосіб дізнатися про модель вашого лептопа. Для того щоб з’ясувати, переверніть пристрій і там має бути наклейка або напис на зразок цієї:

Як дізнатися модель ноутбука за наліпкою та без неї

 

Як бачите, у першому рядку “Model Name” у мене написано 80XR або повна назва “Lenovo IdeaPad 320-15IAP”. Так само подивіться у себе.

Згодом ця наклейка могла відклеїтись, тому не засмучуйтесь, є ще способи.

Перевірка моделі у командному рядку

Абсолютно не має значення якої версії у вас ОС, командний рядок викликається у всіх Windows однаково і це комбінація клавіш Win + R:

Як відкрити командний рядок

 

Тепер у вікні вам потрібно написати «cmd»:

Як відкрити ЦМД

 

Перед вами відкриється командний рядок, в якому необхідно написати або вставити wmic csproduct get name після чого потрібно натиснути Enter. Після цього система покаже модель вашого ноутбука:

Як дізнатися модель ноутбуку у CMD

 

Також, натиснувши Win+R можна ввести «dxdiag». Підтвердьте, що хочете перевірити наявність цифрового підпису драйверів і у вас відкриється «Засіб діагностики DirectX». Потрібна вам інформація знаходиться у рядку «Виробник» та «Модель»:

Дізнаемося модель ноуту

 

Ще один простий спосіб: натисніть Win+R і введіть msinfo32. Перед вами відкриється багато інформації про ваш комп’ютер, але нам цікавий рядок «SKU системи»:

Швидка перевірка моделі ноутбуку

 

Думаю, вистачить з нас командного рядка, та й загалом вище сказаного вистачить, але давайте про всяк випадок розглянемо ще інші варіанти.

Програма HWMonitor

HWMonitor – це потужна програма для моніторингу продуктивності та температури вашого пристрою від розробників CPUID. Я рекомендую виконати завантаження на офіційному сайті – https://www.cpuid.com/softwares/hwmonitor.html

 

Після запуску програми Ви побачите процеси завантаження та температуру комплектуючих. У самому низу Ви можете побачити назву вашої системної плати, за якою можна визначити модель та підібрати драйвера:

Дізнатися модель ноутбуку у HWMonitor

 

Перевірка за допомогою AIDA64

AIDA64 – знає абсолютно все про ваш комп’ютер. За допомогою цієї програми можна дізнатися все від моделі системних плат до будь-якої перевірки пристрою.

 

Програма платна, але протягом місяця ми можемо використовувати частину її функціонал безкоштовно і нам цього вистачить з головою. Завантажити AIDA з оф. сайту – https://www.aida64.com/downloads

 

Після встановлення та запуску програми перейдіть в розділ «Комп’ютер» далі «DMI», потім «Система» і в низу Ви побачите модель свого ноутбука:

AIDA 64 - як дізнатися модель ноутбуку

 

Якщо у вас залишилися якісь питання, я завжди готовий відповісти на них у коментарях.

 

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі