Як і де дивитись новини України у прямому ефірі #UAРазом

 

24 лютого 2022 року сталося те, про що знає кожен – Росія напала на Україну. З першого дня війни майже усі телеканали країни об’єдналися до спільного телемарафону #UAРазом і цілодобово транслюють перевірені факти, важливі новини та оголошення, спростовують фейки.

Якщо у вас не працює Т2 мовлення, або немає можливості дивитися телевізор, Ви можете дивитись марафон #UAРазом через інтернет на мобільних пристроях (Android, iOS та інших). На цій сторінці я зібрав для вас усі додатки та посилання на канали учасників марафону, де можна безкоштовно дивитися українські новини.

Новини у додатках

Щоб почати безкоштовно дивитися новини, достатньо встановити будь-який з цих додатків на ваш пристрій. Пристрій може бути не лише смартфоном, більшість додатків також працюють на смарт телевізорах та смарт приставках.

Дія

Кожен знає про цей додаток, отже не буду багато про нього розповідати. Для того, щоб дивитися новини у Дії – Відкрийте додаток, потім відкрийте «Послуги» та оберіть «Дія TV». За замовчуванням якість мовлення стоїть «Авто» рекомендую так і залишити.

Якщо у вас немає Дії, завантажте її на Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.gov.diia.app

Завантажити у Play Store:

https://apps.apple.com/ua/app/%D0%B4%D1%96%D1%8F/id1489717872

MEGOGO

Додаток MEGOGO також приєднався до телемарафону та також дає можливість дивитися новини у своїх додатках. MEGOGO працює на всіх пристроях (смартфони, смарт-телевізори тощо). Для того, щоб встановити додаток на ваш пристрій: відкрийте магазин додатків та в пошуку введіть «MEGOGO».

Просто ТВ

Просто ТВ – це український інтернет провайдер, який дає можливість дивитися телебачення на всіх пристроях:

Для того щоб під’єднати просто ТВ необхідно зареєструватися на сайті Prosto.TV після чого, можна завантажити застосунок для вашого пристрою:

Радіо новини

Крім телебачення Ви можете слухати новини у радіо, зробити це можна декількома способами, про які я зараз розповім.

Вбудовані додатки. Перевірте, чи є у вас вбудований додаток радіо. Для цього перевірте список застосунків або скористайтесь пошуком за словом «Радіо».

Завантажте застосунок. Якщо у вас немає вбудованого застосунку, скористайтесь магазином додатків та у пошуку напишіть «Радіо Україна». В результаті Ви побачите багато програм і можете встановити одну з них. Приклад одного з таких додатків «Радіо Україна FM онлайн» завантажити в Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.radiolight.ukraine

radioplayer.ua – цей сайт потрібно відкрити у вашому браузери, наприклад Google Chrome та одразу запрацює Єдині Новини — 24/7 Інформаційний марафон #UAразом. До того ж, плата за тарифікацію на сайті РадіоПлеер не стягується.

RadioPlayer має мобільні застосунки для Android iOS Huawei:

Новини #UAразом в YouTube

YouTube це кросплатформна програма, я працює на всіх пристроях та будь-яких ОС. YouTube можна дивитися на смартфонах у застосунку та браузері, на будь-якому смарт ТВ, навіть на ігрових консолях, головне, щоб було підключення до інтернету.

Телемарафон #UAразом також є на YouTube, до якого Ви можете приєднатися за посиланням нижче:

1+1 – https://youtu.be/lhs2JS_f9bI

ТСН – https://youtu.be/WY8sDvZdWEA

ICTV – https://youtu.be/A-6hKtEp99c

FreeДом (На русском) – https://youtu.be/bd7pgOGD5Ds

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї