Як передати файли з комп’ютера на комп’ютер

 

Як передати файли з комп'ютера на комп'ютер

Навіщо вам це заманулося, обговорювати не будемо і так зрозуміло, що на це є свої причини (придбання нового ПК, апгрейд старого тощо). Головне, що тепер маємо завдання: як передати файли з комп’ютера на комп’ютер. У цій невеликій статті я вміщу всілякі способи синхронізації інформації між двома пристроями. Поїхали.

Через мережевий кабель та WiFi

На мій погляд, це найадекватніший, найшвидший і найпростіший спосіб передачі з одного ПК на інший. Все що вам потрібно, це з’єднати між собою 2 комп’ютери за допомогою мережевого кабелю (він же вита пара) або підключити обидва пристрої до одного Wi-Fi роутера.

Як підключити та налаштувати

 1. Підключіть кабель до комп’ютера.

 2. Потрібно занести обидва ПК в одну робочу групу і дати їм різні імена. Для цього відкриваємо пуск, на посиланні “комп’ютер” мишкою натискаємо праву кнопку і тиснемо “властивості”.

 3. У лівому меню – “Додаткові параметри системи”.

 4. Натисніть кнопку “Ім’я комп’ютера”.

 5. Даємо комп’ютеру унікальне ім’я (приклад: комп1), а групу залишаємо WORKGROUP. Тиснемо ОК, і закриваємо.

 6. У панелі завдань, біля часу (правий нижній кут), тиснемо правою кнопкою мишки за значком стану мережі та вибираємо «Центр керування мережами та загальним доступом» та Натискаємо зліва «Змінити додаткові параметри загального доступу». На всіх трьох важелях включаємо “загальний доступ” та “мережеве виявлення”. І ще в самому низу необхідно відключити «загальний доступ з парольним захистом».

 7. Ще раз зайдіть в «Центр управління мережами та загальним доступом» (правий нижній кут, клік по «стан мережі») і тиснемо з права на посилання «Зміна параметрів адаптера». Далі вибираємо наше підключення до роутера. Це може бути або підключення по локальній мережі через кабель, або бездротове з’єднання. Клацаємо по ньому правою кнопкою миші та вибираємо пункт «Властивості». Знаходимо компонент «Протокол Інтернету версії 4», виділяємо його та натискаємо на кнопку «Властивості». Ставимо перемикач у положення «Отримати IP-адресу автоматично». Тиснемо «ОК».

Готово. Тепер цю невелику процедуру повторіть на другому комп’ютері. Але скопіювати все, що вам потрібно так просто не вийде. Тепер необхідно відкрити доступ до потрібних вам файлів, які Ви копіюватимете. Щоб відкрити доступ, на потрібній папці клацніть правою кнопкою «загальний доступ» і виберіть «Домашня група (читання та запис)».

Все готове та налаштоване, можете розпочати копіювання інформації з ПК на ПК. Для цього відкрийте комп’ютер і в лівому меню (внизу) буде другий комп’ютер, відкривайте його і працюйте.

Якщо вам було не зрозуміло, як створити мережу з кількох комп’ютерів, пропоную подивитися відео:

Використовуємо жорсткий диск

Спосіб для досвідчених користувачів, які не бояться розібрати комп’ютер та від’єднати вінчестер (жорсткий диск). Для ноутбуків та комп’ютерів, які не мають додаткового кабелю підключення цей спосіб не підходить. Щоб скопіювати інформацію робимо таке:

 1. Вимикаємо комп’ютер (від мережі), тиснемо кнопку включення (щоб повністю знеструмити), відкручуємо кришку, від’єднуємо жорсткий диск і відкручуємо його.

 2. Робимо все те саме з другим комп’ютером, тільки замість того вилучення HDD шукаємо такий самий провід і підключаємо другий.

 3. Якщо у вас все вийшло, вмикаємо ПК і копіюємо з першого на другий необхідну інформацію.

Залишилося діло за малим: відключити комп’ютер і все зібрати назад. Хороший спосіб для тих, у кого немає інтернету, а наступний ще краще, але для тих, у кого хороший інтернет.

Копіювання інформації через інтернет

Якщо у вас є хороший високошвидкісний інтернет, ідеальним і менш кропітким варіантом передати файли з одного комп’ютера на інший комп’ютер це інтернет-сервіси. Їх на сьогодні багато, і суть у них одна і та ж, тому я поясню на прикладі Google диска, а Ви вирішуйте самі що використовувати. Щоб скопіювати інформацію з ПК на ПК:

 1. Відкрийте Google Drive – https://drive.google.com/

 2. Натисніть “Створити” та оберіть “Завантажити файли”.

 3. Завантажте все що вам потрібно передати. Після завершення, відкрийте G.Drive на іншому ПК, війдіть в свій обліковий запис та завантажте все, що потрібно.

Як бачите, це найпростіший спосіб, але він має істотний недолік. На відміну від першого способу (створення локальної мережі), Ви чекатимете 2 рази: 1 поки відбудеться завантаження на сервера Яндекса, 2 поки завантажуєте. Якщо файли великі, навіть із хорошим інтернетом все одно доведеться довго чекати, чого не скажеш про мережевий кабель.

За допомогою флешки або зовнішнього HDD

Нічого особливого, але думаю упускати цей варіант не варто. Щоб скопіювати з одного комп’ютера інформацію в інший щодня використовують флешки і переносні жорсткі диски. Звичайно ж, за допомогою HDD буде швидше і простіше, але можна обійтися і флеш накопичувачем.

Щоб це зробити, вставте пристрій у USB, після чого на тих файлах, які потрібно скопіювати, натисніть правою кнопкою миші і виберіть пункт «надіслати», виберіть вашу флешку/HDD і клацніть. Дочекайтеся, доки інформація копіюється, після чого можете витягти пристрій і вставити його на другий комп’ютер.

У другому PC відкрийте флешку/диск, після чого виділіть файли та скопіюйте їх натисканням клавіш ctrl+c (одночасно). Відкрийте папку, куди хочете вставити, та натисніть ctrl+v. Готово.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі