Як поміняти пароль на Wi-Fi роутері

Вітаю! Якщо є необхідність змінити пароль від Wi-Fi мережі, то Ви потрапили за адресою. Цей невеликий пост без жодної води та зайвих розмов покаже вам як поміняти пароль швидко, без програм, з будь-якого пристрою (Windows, Linux, iOS, Android, Тетріс) на будь-якому Wi-Fi роутері.

Підключаємось до мережі

Перше, що необхідно зробити, це підключиться до вашого роутера Wi-Fi або за допомогою інтернет кабелю. Якщо раптом, Ви не знаєте пароль від Вай Фай, він має бути написаний на звороті вашого роутера.

Відкриваємо налаштування роутера

Після того, як Ви підключилися до мережі, потрібно перейти до панелі керування роутером. Не важливо, який у вас пристрій (смартфон, ПК, ТВ) головне, щоб на цьому пристрої був браузер. Відкрийте браузер і введіть адресу «192.168.1.1» або «192.168.0.1» без лапок à«». У вас відкрилася сторінка авторизації панелі керування, де потрібно ввести логін/пароль. Якщо значення стоять за замовчуванням, це означає, що логін/пароль «admin» або дивіться на задній кришці роутера User Name & Web Password.

Якщо раптом, до вас хтось змінив логін та пароль, і у вас немає доступу до панелі керування, Ви можете скинути роутер до заводських налаштувань. Для цього знайдіть отвір на задній частині роутера з написом “Reset” або “Default” натисніть на кнопку і утримуйте 10 сек. тонким предметом (шпилька, голка тощо). Готово, тепер роутер скинутий до заводських налаштувань.

Змінюємо пароль до Wi-Fi мережі

У більшості випадків пароль від Wi-Fi змінюється однаково на різних роутерах: відкриваємо панель керування, знаходимо в меню «Бездротовий режим», потім «Захист» та міняємо пароль у відповідному полі, зберігаємо та перезавантажуємо роутер.

Для того, щоб було зрозуміло покажу кілька прикладів на різних роутерах зі скріншотами!

TP-Link: Панель керування, Бездротовий режим, Захист бездротового режиму. Змінюємо пароль та зберігаємо:

 

 

Netis (часто зустрічається у провайдера «Київстар»): Відкрийте панель управління і на першій сторінці в самому низу міняйте пароль:

 

 

Інший спосіб: Панель управління, Налаштування (Advanced), Wi-Fi мережа, поле «Пароль» – міняємо та зберігаємо:

 

 

Asus: На жаль, скріншот зробити немає можливості, але він і не знадобиться. Відкрийте «Панель керування», потім «Бездротова мережа» вкладка «Загальні» та змініть пароль на рядку «Попередній ключ WPA». Збережіть і все готово!

D-Link: Панель керування, Wi-Fi, Установки безпеки, та змініть пароль де “Ключ шифрування PSK”, потім натисніть “Застосувати”.

Думаю, цього цілком достатньо, щоб зрозуміти, що у всіх роутерах пароль змінюється однаково! Якщо я не написав про роутер, такого виробника, як у вас, просто дійте за інструкцією будь-якого іншого роутера. Якщо у Вас виникли проблеми, завжди готовий допомогти в коментарях!

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї