Як змінити мову на телефоні Android

Вітаю вас, друзі! Цей запис буде корисний всім, хто шукає відповідь на запитання «Як змінити мову телефону». Неважливо чому вам це потрібно, буть то телефон який Ви придбали за кордоном, або є бажання зробити «дерусифікацію» вашого смартфона. У будь-якому разі я покажу вам всі способи, як змінити мову, навіть якщо Ви не розумієте жодної літери.

Візьміть до уваги, якщо Ви зміните мову системи, усі застосунки самостійно змінять мову. Тобто не потрібно у кожному додатку шукати налаштування.

Пошук мовних налаштувань

Відкрию вам таємницю, або тримайте лайфхак на майбутнє – коли вам щось потрібно у вашому телефоні та Ви не знаєте де шукати, просто відкрийте пошук та введіть те, що потрібно знайти. У нашому випадку потрібно змінити мову, а для цього потрібно:

1.      Відкрийте налаштування.

2.      У верхній частині екрану натисніть на «Пошук».

3.      Введіть Мова/Язык/LanguageЗалежить від мови, яка стоїть зараз на вашому смартфоні.

4.      Пошук знайде за вас потрібне налаштування. Замініть мову на потрібну вам!

Так само не забувайте додати необхідну мову на клавіатуру (дивіться 3 скріншот).

Google асистент все зробить сам

Цей спосіб самий ледащій, отже від вас нічого не потрібно! Якщо на вашому пристрої вже є і працює Google асистент, просто скажіть йому «відкрій налаштування мови». Після цього, у вас відкриється сторінка як на 3 скріншоті вище, де вам потрібно обрати мову.

Маю сказати, цей спосіб особисто у мене спрацював на одному смартфоні із трьох, але не писати про нього я не міг.

Як перевести телефон на українську мову

Якщо жодний із способів вище не спрацював з тієї чи іншої причини, тоді пропоную перейти до ручного пошуку налаштувань. Щоб змінити мову на телефоні зробіть наступне:

1.      Відкрийте налаштування та знайдіть «Система», або «Загальне керування», також може бути «Особисте».

2.      Оберіть «Мова» та натисніть «Додавання мови». Оберіть потрібну вам мову.

3.      Теж саме зробіть для «Налаштування клавіатури» як на зображенні нижче:

 

Як змінити мову якщо нічого не зрозуміло

Давайте уявимо таку ситуацію, що на вашому Android пристрої стоїть китайська, італійська або німецька мова і Ви нічого не розумієте, але налаштування мови потрібна якось змінити. Буде не так просто як у прикладах вище, але це зробити можна декількома способами.

1 спосіб – пошук за іконками

Якщо Ви не розумієте жодної літери, спробуйте знайти налаштування мови за допомогою іконок. Щоб потрапити у налаштування, опустіть шторку та натисніть на шестірню. Далі, якщо у вас Samsung з версією Android 10-13 можете скористатись моїм зображенням:

Якщо у вас смартфон іншого виробника, спробуйте знайти відео інструкцію в YouTube саме для вашого пристрою, та завдяки відео шукайте налаштування по іконкам.

2 спосіб – Hard Reset

Увага! Цей спосіб підходить лише для досвідчених користувачів. У поганому випадку доведеться йти до майстра у сервісній центр. Якщо Ви не знаєте, що таке Hard Reset:

Також додам від себе, що у разі скидання налаштувань призведе до втрати Google акаунту і якщо Ви не пам’ятаєте свій пароль, смартфон вже не ввімкнеться.

Досвідчені користувачі знають як це зробити без моєї довідки, а не досвідченим користувачам не раджу цього робити!

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
3 комментариев
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Адмін
Адмін
15.06.2022 05:14

Дякую за інформацію.
Можливо комусь буде корисно – коли ви встановите укр.мову, багато додатків у смартфоні будуть на англійській, тому що не підтримують українську.
Особисто мене це не лякає!

Техно блог UA
Техно блог UA
01.04.2022 17:17

Це добре. Дякую і Вам!

Евгенія
Евгенія
01.04.2022 17:06

Дякую за докладний опис. Не могла самостійно переналаштувати мову. Все вийшло з Вашою допомогою

ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї