Як змінити мову у Windows 7,10,11

Вітаю вас, друзі! Минулий запис про зміну мови на телефоні став дуже популярним, та багато українців бажають зробити дерусифікацію свого пристрою. В цьому запису я покажу вам як змінити мову у Windows, навіть якщо нічого не зрозуміло та стоїть німецька мова.

Візьміть до уваги, якщо Ви зміните мову системи, всі програми самостійно змінять мову. Тобто не потрібно у кожній програмі шукати натування.

Найпростіший спосіб

Найшвидший та найпростіший спосіб відкрити налаштування мови, це натиснути на неї у панелі завдань та обрати “Мовні параметри”:

Мовні параметри Windows

Перед вами відкривається сторінка з налаштуваннями мови, де ви можете змінити мову інтерфейсу, додати розкладку клавіатури та інше. Як це зробити, я детально розписав нижче.

Пошук мовних налаштувань

Як я вже колись казав, що у Windows є дуже крута фішка, яка називається “Пошук”. Якщо вам потрібно знайти якесь налаштування, просто відкрийте пошук та напишіть, що вам потрібно. У нашому випадку потрібно змінити мову, а для цього потрібно:

  1. Відкрийте “Пошук” та введіть Мова/Язык/Language… Залежить від мови, яка стоїть зараз на пристрої:

Як відкрити налаштування мови Windows

  1. Оберіть в результаті пошуку Мовні параметри/Языковые параметры/Language options.

  2. Виберіть потрібну мову у розділі “Мова інтерфейса Windows”:

Мова інтерфейсу Windows

Після того, як Ви змінили мову, Windows автоматично зробить перезавантаження, отже збережіть всі документи та закрийте програми.

Якщо раптом, у списку “Мова інтерфейсу” немає української мови, тоді на цій сторінці оберіть “Додавання мови”:

Як додати мову у Windows

На відкритій сторінці потрібно завантажити мовний пакет, та поверніться до 3 пункту:

Завантаження української мови у Windows

Ось так просто змінити мову у Windows 7,10,11 навіть якщо ви не розумієте жодної літери, просто повторюйте все як на зображеннях вище.


Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї