Керівник ChatGPT намагається заспокоїти страхи щодо втрати роботи

Керівник OpenAI, компанії, що стоїть за надзвичайно популярним ботом ChatGPT, заявив у п’ятницю, що технологія його фірми не знищить ринок праці, оскільки він намагався заспокоїти побоювання щодо маршу штучного інтелекту (ШІ).

Сем Альтман, під час глобального туру, щоб зачарувати національних лідерів, сказав у Парижі, що штучний інтелект не знищить, як деякі попереджають, цілі сектори робочої сили шляхом автоматизації.

«Ця ідея про те, що штучний інтелект просунеться до точки, коли люди не матимуть жодної роботи чи мети, ніколи не резонувала зі мною», — сказав він.

Відповідаючи на запитання про медіа-індустрію, де кілька ЗМІ вже використовують штучний інтелект для створення новин, Альтман сказав, що ChatGPT натомість має бути схожим на надання журналісту 100 помічників, які допомагатимуть їм досліджувати та висувати ідеї.

ChatGPT потрапив у центр уваги наприкінці минулого року, продемонструвавши здатність створювати есе, вірші та бесіди з найкоротших підказок.

Пізніше Microsoft виклала мільярди доларів на підтримку OpenAI і тепер використовує технологію фірми в кількох своїх продуктах, викликавши гонку з Google, яка зробила безліч подібних заяв.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі