Хакер, який заволодів обліковими записами Байдена та Ілона Маска у Twitter визнав себе винним

Громадянин Великої Британії, звинувачений у зломі облікових записів Twitter у рамках схеми біткойн, визнав себе винним у своїй участі в кіберпереслідуванні та комп’ютерному зломі, спрямованому на численні облікові записи високого рівня в соціальних мережах, включаючи злом Twitter у липні 2020 року.

23-річного Джозефа Джеймса О’Коннора, він же ПлагуолкДжо, минулого місяця екстрадували до США з Іспанії, де він чекав суду за переслідування, погрози та вимагання своїх жертв.

За даними Gizmodo, вперше О’Коннора заарештували в 2021 році за спробу взяти під контроль 130 акаунтів у Twitter, в тому числі — президента США Джо Байдена, американську світську левицю та модель Кім Кардашьян та генерального директора Tesla – Ілона Маска.

У липні 2020 року О’Коннор написав в обліковому записі Байдена: «Усі біткойни, надіслані на вказану нижче адресу, будуть відправлені назад подвійно! Якщо ви надішлете 1000 доларів, я поверну 2000 доларів. Робіть це лише протягом 30 хвилин. Насолоджуйтесь!”

Тоді Twitter відповів на це, деактивувавши всі перевірені облікові записи та вимкнувши функцію твітів, намагаючись атакувати хакерів.

«Ми виявили те, що, на нашу думку, було скоординованою атакою соціальної інженерії з боку людей, які успішно націлили деяких наших співробітників на доступ до внутрішніх систем та інструментів», — написала команда підтримки Twitter у липні 2020 року.

За даними Міністерства юстиції США (DOJ), розслідування ФБР виявило, що О’Коннор і його співзмовники змогли передати контроль над деякими акаунтами Twitter неавторизованим користувачам за певну плату.

Крім того, розслідування виявило, що в певних випадках група використовувала контроль над певними обліковими записами Twitter для особистої вигоди та брала участь у шахрайських діях, які впливали на інших користувачів платформи.

У рамках цього було виявлено, що О’Коннор уклав угоду про покупку доступу до певного облікового запису за суму в 10 000 доларів.

«Як і багато злочинців, О’Коннор намагався залишитися анонімним, використовуючи комп’ютер, щоб сховатися за прихованими обліковими записами та псевдонімами з-за меж США. Але це прохання свідчить про те, що наші слідчі та прокурори виявлять, знайдуть і притягнуть до відповідальності таких злочинців, щоб гарантувати, що вони понесуть наслідки за свої злочини», – сказав у заяві помічник генерального прокурора Кеннет Політ-молодший з кримінального відділу Міністерства юстиції.

У рамках свого визнання провини О’Коннор погодився виплатити реституцію всім жертвам і позбавити трохи більше 794 000 доларів. Винесення вироку заплановано на 23 червня в окружному суді Нью-Йорка.

Слідкуйте за Техно блог UA у Google новинах та Телеграм.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі