Хакери використовують функцію «Зв’язок зі смартфоном» у Windows для моніторингу iPhone

Нещодавно випущена функція «Зв’язок зі смартфоном» від Microsoft для користувачів Windows 11, яка дозволяє власникам iPhone переглядати сповіщення на своїх комп’ютерах Windows, може становити значний ризик для безпеки.

За словами розробника програми Certo Software, включення нової функції Windows 11 викликає занепокоєння щодо потенційних уразливостей безпеки, якими можуть скористатися кіберпереслідувачі для націлювання на користувачів iPhone.

Зв’язок зі смартфоном існує вже давно, і він дозволяє користувачам підключати свій телефон Android до комп’ютера через з’єднання Wi-Fi.

Минулого місяця Microsoft розгорнула функцію Phone Link для iOS для всіх користувачів Windows 11 із підтримкою iMessage 39 мовами на 85 ринках у всьому світі.

Згідно зі звітом, потенційні кіберпереслідувачі можуть легко встановити цю програму на чужому iPhone без явних ознак того, що їхні дані передаються.

Кіберпереслідувачі, маючи фізичний доступ до iPhone жертви, можуть налаштувати «Зв’язок зі смартфоном» на власному ПК з Windows і шпигувати за їхніми повідомленнями iMessages і телефонними дзвінками без відома жертви.

Кіберпереслідування такого типу може бути надзвичайно шкідливим, оскільки його можуть використовувати партнери, батьки чи друзі, які жорстоко переслідують, щоб відстежувати місцезнаходження жертви.

Крім того, у звіті пропонується, щоб користувачі регулярно перевіряли, з якими пристроями Bluetooth автоматично з’єднується їхній iPhone, і якщо вони не розпізнають один із них, вони можуть відключити свій пристрій через налаштування.

Щоб розірвати пару, відкрийте «Налаштування», потім торкніться «Bluetooth», потім торкніться піктограми поруч із невідомим пристроєм і, нарешті, торкніться опції «Забути цей пристрій».

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі