Характеристики чіпа Snapdragon 8cx Gen4 для потужних ноутбуків злили у мережу

За даними галузевих джерел, Qualcomm готується до випуску нового мобільного процесора, здатного скласти конкуренцію фірмовим рішенням Apple. Нещодавно інсайдери опублікували ключові специфікації майбутньої новинки, які стали відомі завдяки передрелізному тестуванню.

Snapdragon 8cx Gen4

Повідомляється, що однокристальна платформа Snapdragon 8cx Gen4 на базі архітектури Nuvia Phoenix включатиме 12 процесорних ядер — вісім продуктивних (до 3,4 ГГц) та чотири енергоефективні (до 2,5 ГГц). Зазначені цифри наводяться для інженерного зразка, і на момент релізу можуть змінитися. Крім того, майбутній новинці приписують підтримку до 64 ГБ швидкісної оперативної пам’яті LPDDR5X проти LPDDR5 у Apple M2.

За даними мережевих джерел, кожен кластер SoC, що складається з 4 ядер, має 12 МБ кеш-пам’яті L2 та 8 ГБ L3. При цьому графічний процесор залишився тим самим, що й у моделі Snapdragon 8 Gen2. Крім того, чіп матиме підтримку модулів Wi-Fi 7 та дискретної графіки (8 ліній PCIe 4.0). Ще 4 лінії чіпсет виділить для NVMe-накопичувача як альтернативу UFS 4.0.

Дата комерційного випуску нового процесора Qualcomm для ноутбуків виробником поки що не оголошена.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі