Клієнтам ПриватБанку більше не потрібні картки та банкомати

 

Як зняти готівку без картки ПриватБанк та без банкомату

ПриватБанк дає можливість своїм клієнтам більше не носити з собою картку банку, також більше не треба шукати банкомати поблизу, щоб отримати готівку. Як обійтися без банкомата, NFC та картки, читайте дали.

Як обійтися без банківської картки?

У більшості користувачів є сучасний смартфон, який має функцію NFC. Завдяки цій технології ви можете використовувати безконтактні платежі навіть якщо у вас з собою немає картки. Такий спосіб оплати є значно зручніший та безпечніший.

Про цю технологію вже є запис, також там є покрокова інструкція по налаштуванню вашого смартфона – https://www.techblogua.com/2022/06/nfc-pay.html

Після того, як ви з’єднаєте банківську картку з Google Pay, ви можете розрахуватися своїм смартфоном у будь-якому магазині, транспорті, тощо…

Як зняти готівку без картки банку та NFC?

Якщо у вас смартфон не підтримує технологію NFC не треба засмучуватись, тому що зняти готівку без картки всеодно можна. Для того щоб зняти гроші:

  • Встановіть додаток Приват24 – https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.privatbank.ap24

  • Відкрийте додаток та підійдіть до банкомату.

  • У нижній частині додатку оберіть “Сканер” та наведіть камеру на экран банкомату і проскануйте QR код:

Як зняти готівку з банкомату без картки та без NFC

Після того, як ви проскануєте код, треба ввести пін код картки. Готово! Можете зняти готівку.

Як зняти готівку без картки та банкомата?

Від початку війни в Україні з’явилися нові проблеми стосовно готівки. У банкоматах величезні черги, а іноді не вистачає грошей на всіх. Але це не є проблемою, і зараз ви дізнаєтесь яким чином можна зняти готівку без банкомату та навіть без картки.

Від недавно в Україні з’явилася можливість знімати гроші на касах супермаркетів, в аптеках, у відділенні пошти, АЗС, тощо…

Для того, щоб отримати готівку, вам треба придбати будь-що (хоч пакет), для того, щоб вам відкрили чек, та повідомити касиру суму для зняття готівки (до 6000 грн.). Таким чином ви отримаєте бажану готівку без відсотків за зняття, а магазин отримує інкасацію і всім добре!

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі