Київстар презентував вигідний тариф – LOVE UA

У Київстар з’явився новий та дуже вигідний тариф «LOVE UA», який має 12000 пакетних МБ інтернету, Суперсилу, 1200 хв. на дзвінки та ще багато цікавого. Тариф має не лише патріотичну назву, а також з кожного поповнення рахунку переказує кошти на потреби ЗСУ у розмірі 50 гривень.

Подробиці

Окрім пакетних 12 ГБ мобільного інтернету користувачі отримають безлімітний доступ до багатьох додатків: Viber, WhatsApp, Google Maps, Waze, Telegram, Instagram, Facebook, TikTok, Twitter, та інші. Також пакетні МБ не знімаються якщо користуватися додатками для навчання: Zoom, Google Meet, Wikipedia, Microsoft Teams, Duolingo, тощо…

LOVE UA також дає можливість обрати одну суперсилу на вибір, а саме, Ви маєте змогу безкоштовно підключити: Київстар ТБ, додаткові 5 ГБ інтернету, +300 хвилин на спілкування, 50 хвилин за кордон, Відео на ходу (YouTube, Apple TV, Netflix, Megogo…), Роумінг, та ще деякі послуги.

Якщо підключити до цього тарифу суперсилу «Відео на ходу», напевно витратити всі МБ не зможе ніхто не зможе, тому що всі соцмережі та відео не будуть витрачати інтернет, а пакетні МБ залишаться лише для серфінгу.

Вартість тарифу складає 150 грн. на 4 тижні!

Як підключитись

Для того, щоб перейти на тариф LOVE UA Ви можете скористатися додатком «Мій Київстар». У додатку відкрийте «Усі тарифи», знайдіть потрібний та натисніть «Підключити». Детальна інструкція зі всіма посиланнями доступна тут.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі