LG вчить побутову техніку визначати, коли власник спить

Компанія LG спільно з корейським стартапом Asleep оголосили про спільну роботу над розумною побутовою технікою нового покоління. За допомогою оригінальної технології прилади зможуть визначати, чи спить їх власник, і відповідно самостійно регулювати свою роботу.

В основі технології – ІІ-алгоритми, які дозволяють відстежувати чотири стадії сну, уловлюючи звуки дихання людини за допомогою мікрофонів. LG планує інтегрувати цю технологію в такі свої продукти, як телевізори, холодильники, кондиціонери, очищувачі повітря і пральні машини.

Нововведення дозволить розумній домашній техніці автоматично вмикатися/вимикатися або оптимізувати налаштування, орієнтуючись на те, спить користувач чи ні. Наприклад, кондиціонер LG Whisen зможе автоматично регулювати температуру в приміщенні залежно від стадії сну, а очищувач повітря LG Aero Furniture – перемикатися у тихий режим.

Asleep представить програмний пакет Sleeptrack API у рамках майбутньої виставки CES 2023. Крім того, стартап планує налагодити співпрацю з іншими компаніями.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі