Лінійка смартфонів OnePlus Ace отримає радикально нову кнопку гучності

Лі Цзе, президент OnePlus China, офіційно підтвердив, що всі продукти серії OnePlus Ace у майбутньому матимуть триступеневий механічний перемикач.

За словами лідера компанії, OnePlus «зробила найекстремальніше полірування», працюючи над цим елементом. Перемикач вийшов візуально красивим, а також дуже приємним щодо тактильних відчуттів.

На відміну від звичайної фізичної кнопки відключення звуку, реалізованої iPhone, триступінчастий перемикач функціональніший: у верхньому положенні він відключає звук і вібрацію, в центральній частині залишає вібрацію, а в нижньому включає всі звуки та вібрації.

Сьогодні OnePlus оголосила, що OnePlus Ace 2 буде представлено 7 лютого. Компанія позиціонує його як новий стандарт продуктивності мобільних телефонів.

Триступінчастий перемикач прибрали з OnePlus Ace, проте сьогодні було оголошено, що він повернеться до OnePlus Ace 2.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї