Лінійка iPhone 16 буде з чотирьох різних розмірів

Apple планує представити більші екрани з діагоналлю 6,3 і 6,9 дюйма для iPhone 16 Pro і Pro Max наступного року, проте нові дисплеї отримають лише старші моделі.

Очікується, що стандартні моделі iPhone 16 та iPhone 16 Plus матимуть ті ж діагоналі дисплея 6,1 та 6,7 дюйма, які Apple використовувала протягом останніх кількох років.

Інформація надходить від аналітика Росса Янга з Display Supply Chain Consultants, який часто ділиться точними відомостями про плани Apple. Раніше на цьому тижні Янг заявив, що моделі Pro матимуть більший розмір дисплея, а тепер він підтвердив MacRumors, що ці великі екрани будуть ексклюзивними для Pro і не з’являться у більш доступних iPhone 16 та 16 Plus.

За словами Янга, розміри дисплеїв 6,3 та 6,9 дюйма округлені у велику сторону, а додаткова інформація про конкретні розміри буде представлена на конференції Display Week у Лос-Анджелесі 23 травня.

iPhone 14 Pro та Pro Max мають екрани діагоналлю 6,1 та 6,7 дюйма, які також очікуються в iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі