Logitech підтвердила, що скоро випуск нових моделей iPad Pro

Згадки про дві неоголошені моделі iPad Pro просочилися перед презентацією Apple, яка, за чутками, події вже у жовтні. На цій конференції, як очікується, будуть представлені нові iPad та Mac.

Посилання, знайдені на веб-сайті Logitech, включають 12,9-дюймовий iPad Pro шостого покоління та 11-дюймовий iPad Pro четвертого покоління. Подробиць про моделі поки немає, але Logitech показує, що вони незабаром надійдуть у продаж.

Стилус Logitech для iPad Pro

Logitech включила невипущений iPad до свого списку підтримуваних iPad для Crayon Digital Pencil, єдиного стилусу стороннього виробника, який аналогічний Apple Pencil.

Очікується, що нові 12,9- і 11-дюймовий iPad Pro не сильно відрізнятимуться зовні від попередників, але отримають нову однокристальну систему Apple M2.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї