Meizu випустить музичний плеєр зі скла та металу преміум-класу «M3 Pro Teased»

Китайський виробник Meizu представив свою лінійку продуктів і заходів, кульмінацією яких стане випуск навесні 2023 року. Під час заходу в Китаї компанія надала деякі деталі музичного плеєра високої роздільної здатності Meizu M3 Pro, який планується випустити в 2023 році. Тизер підкреслює деякі вражаючі характеристики інноваційного музичного гаджета Hi-Fi.

Портативний музичний плеєр M3 Pro має інтегровану конструкцію та не має точок зупинки. Він має класичний дизайн Music Card і повернення інтерактивної кнопки mBack. За словами компанії, новий музичний плеєр Meizu з високою роздільною здатністю також зручніший у використанні.

Музичний плеєр Meizu створений зі скла та металу преміум-класу. Він використовує чіп декодування H1 Hi-Fi, розроблений Meizu, що забезпечує чудовий вихід звуку. Він пропонує 1-бітне декодування та підтримує передискретизацію до 11,2 МГц для справді захоплюючого музичного досвіду. Оригінальне налаштування здійснюється за допомогою акустики FlymeSound Classic Meizu.

Гаджет буде оснащений дисплеєм і 128 ГБ вбудованої пам’яті. Очікується, що Meizu M3 Pro буде випущено в першому кварталі 2023 року. Наразі він все ще перебуває в стадії розробки, і ми очікуємо, що в майбутньому буде більше деталей про пристрій.

Музичний плеєр Meizu M3 Pro Teased

Meizu також повідомила, що скасувала серію Meizu 19. Швидше, буде представлена ​​серія Meizu 20. Компанія каже, що нова лінійка вже на стадії тестування. Після цього він надійде в масове виробництво, а випуск також запланований на 1 квартал 2023 року.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі