Mercedes-Benz представили свою найдовшу електричну вантажівку «eActros LongHaul»

Mercedes-Benz Trucks представила свою найдовшу електричну вантажівку на IAA цими вихідними: eActros LongHaul.

Підрозділ комерційних вантажівок німецького автовиробника “Daimler Trucks“, який включає багато брендів, таких як Mercedes-Benz Trucks і Freightliner, є лідером у сфері електрифікації зі зростаючим портфоліо вантажівок з акумуляторним електроприводом.

Компанія вже досягла певного прогресу з електричними вантажівками, такими як eCascadia, електрична на пів вантажівка класу 8, і  eActros , міська електрична вантажівка малого радіуса дії.

У 2020 році Mercedes-Benz анонсувала eActros LongHaul, нову версію eActros з більшим запасом ходу.

На виставці IAA цими вихідними автовиробник вперше представив eActros LongHaul і опублікував додаткові характеристики.

Електро-вантажівка eActros LongHaul

Daimler підтвердив, що він оснащений трьома акумуляторами загальною ємністю «понад 600 кВт*год»:

«eActros LongHaul, представлений на IAA, забезпечує попередній перегляд мови дизайну серійного автомобіля з його чіткими контурами та світлодіодною світловою смугою в передній частині. Mercedes-Benz Trucks також оголосила додаткову інформацію про серію eActros LongHaul. Три акумуляторні блоки забезпечують встановлену загальну ємність понад 600 кВт/год, а два електродвигуни, як частина нової електронної осі, генерують безперервну потужність 400 кВт і пікову потужність понад 600 кВт.»

Компанія говорить про запас ходу на одному заряді «близько 500 км». Mercedes-Benz не підтвердив, чи це було з повним завантаженням, але ми припускаємо, що це так.

Цікаво, що Mercedes-Benz підтвердив, що акумуляторна батарея eActros LongHaul використовує акумуляторні елементи LFP:

«Акумулятори, які використовуються в eActros LongHaul, використовують технологію літій-залізо-фосфатних елементів (LFP). Вони характеризуються, перш за все, тривалим терміном служби та більшою корисною енергією.»

Хоча він може втратити деяку щільність енергії з елементами LFP, що призведе до меншого діапазону, ніж, скажімо , Tesla Semi з 500 миль , Mercedes каже, що він набирає довговічності.

Вантажівка eActros LongHaul від Mercedes-Benz

Компанія заявляє, що очікує, що автомобіль прослужить понад 10 років і 1-2 мільйона км:

«На додаток до тягача Mercedes-Benz Trucks також вироблятиме жорсткі варіанти eActros LongHaul одразу після виходу на ринок. Це запропонує клієнтам багато інших можливих випадків використання повністю електричного транспорту. Інженери-розробники Mercedes-Benz Trucks розробляють eActros LongHaul таким чином, щоб транспортний засіб і його компоненти відповідали тим самим вимогам довговічності, що й аналогічний звичайний важкий Actros для далеких поїздок. Це означає 1-2 мільйона кілометрів на дорозі протягом десяти років.»

Mercedes також зазначає, що акумуляторну батарею вантажівки можна зарядити від 20 до 80% за «менш ніж за 30 хвилин» при використанні зарядної станції з потужністю «близько одного мегавата».

eActros LongHaul

eActros LongHaul буде виготовлено на поточній конвеєрі Mercedes-Benz Trucks на заводі вантажівок у Верті. Перші прототипи вже проходять випробування, а нові «майже серійні прототипи» будуть випробувані клієнтами в реальних умовах використання наступного року.

Серійне виробництво заплановано на 2024 рік.

Разом із eActros LongHaul компанія Mercedes-Benz Trucks анонсувала новий варіант eActros, eActros 300, який оснащений трьома пакетами, кожна з яких має приблизно 112 кВт/год енергії. Він забезпечує запас ходу «до 220 км» або близько 137 миль на одному заряді.

Ця нова версія буде доступна в другій половині 2023 року.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі