Microsoft надаватиме безкоштовну техпідтримку для України протягом 2023 року

Microsoft заявила, що продовжить безкоштовну підтримку технологій для України протягом всього 2023 року.

Бред Сміт, віце-президент і президент Microsoft, заявив, що компанія надасть додаткову технологічну допомогу на суму приблизно 100 мільйонів доларів.

Це «забезпечить те, що державні установи, критична інфраструктура та інші сектори в Україні зможуть продовжувати використовувати свою цифрову інфраструктуру та обслуговувати громадян через Microsoft Cloud», — сказав Сміт у дописі в блозі.

Про це він заявив на спільній прес-конференції з віце-прем’єр-міністром України – міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим у Лісабоні (Португалія).

Завдяки останньому зобов’язанню загальна підтримка Microsoft для України перевищить 400 мільйонів доларів з початку війни в лютому.

«Постійний захист України частково залежить від важливого цифрового альянсу країн, компаній і некомерційних організацій. З початку війни в лютому Microsoft та інші технологічні компанії надали безпрецедентну технологічну допомогу уряду та народу України», – сказав Сміт.

Розмістивши цифрову інфраструктуру в загальнодоступній хмарі, Microsoft та інші підтримали важливі українські служби через центри обробки даних по всій Європі.

«Як підкреслювалося в червневому звіті Microsoft, це зіграло вирішальну роль у захисті стійкості та безпеки українських даних і цифрових послуг навіть перед обличчям російських крилатих ракет та інших кінетичних атак на український урядовий центр обробки даних та інші фізичні активи», – повідомив Сміт.

Компанія підтримує країну в критично важливому захисті кібербезпеки та надає дані та підтримку міжнародним організаціям, які допомагають Україні та розглядають воєнні злочини проти цивільного населення.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі