Microsoft надаватиме безкоштовну техпідтримку для України протягом 2023 року

Microsoft заявила, що продовжить безкоштовну підтримку технологій для України протягом всього 2023 року.

Бред Сміт, віце-президент і президент Microsoft, заявив, що компанія надасть додаткову технологічну допомогу на суму приблизно 100 мільйонів доларів.

Це «забезпечить те, що державні установи, критична інфраструктура та інші сектори в Україні зможуть продовжувати використовувати свою цифрову інфраструктуру та обслуговувати громадян через Microsoft Cloud», — сказав Сміт у дописі в блозі.

Про це він заявив на спільній прес-конференції з віце-прем’єр-міністром України – міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим у Лісабоні (Португалія).

Завдяки останньому зобов’язанню загальна підтримка Microsoft для України перевищить 400 мільйонів доларів з початку війни в лютому.

«Постійний захист України частково залежить від важливого цифрового альянсу країн, компаній і некомерційних організацій. З початку війни в лютому Microsoft та інші технологічні компанії надали безпрецедентну технологічну допомогу уряду та народу України», – сказав Сміт.

Розмістивши цифрову інфраструктуру в загальнодоступній хмарі, Microsoft та інші підтримали важливі українські служби через центри обробки даних по всій Європі.

«Як підкреслювалося в червневому звіті Microsoft, це зіграло вирішальну роль у захисті стійкості та безпеки українських даних і цифрових послуг навіть перед обличчям російських крилатих ракет та інших кінетичних атак на український урядовий центр обробки даних та інші фізичні активи», – повідомив Сміт.

Компанія підтримує країну в критично важливому захисті кібербезпеки та надає дані та підтримку міжнародним організаціям, які допомагають Україні та розглядають воєнні злочини проти цивільного населення.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї