Microsoft планує перенести Android 13 на Windows 11 через WSA

Разом із зміною дизайну, однією з видатних нових функцій ОС Windows 11 стала можливість запускати додатки Android нативно без сторонніх емуляторів. Раніше для запуску додатків Android потрібно було спеціальне програмне забезпечення на ПК з Windows.

Microsoft додала підтримку програм Android для ОС Windows 11 у середині 2022 року, і ця функція стала доступною на деяких ринках. Поряд із завантаженням додатків для Android із стороннього завантаження Microsoft також співпрацює з Amazon, щоб надати доступ до тисяч програм та ігор для Android через Amazon App Store.

Хоча багато виробників телефонів Android ще не оновили ОС з Android 12 до Android 13 , Microsoft , бренд, який виробляє ОС Windows, уже проводить бета-тестування підсистеми на базі Android 13 для ПК з ОС Windows 11.

Під час запуску Microsoft включила підсистему на базі Android 12 в ОС Windows 11, яка доступна на таких ринках, як Швейцарія, Великобританія та Сполучені Штати. На даний момент немає інформації про розгортання того самого для українських користувачів.

Корпорація Майкрософт називає це Windows Subsystem for Android або WSA, і користувачі, які вибрали програму Windows Subsystem for Android Preview, нарешті можуть запускати програми Android на ПК з Windows 11 з оптимізацією рівня Android 13.

Що нового в Android 13 для Windows 11?

Поряд із усіма новими технологічними досягненнями Android 13, Microsoft додала кілька власних, щоб зробити введення з клавіатури та миші дружнім. Це включає покращене введення клацанням миші, покращену стабільність буфера обміну, покращену зміну розміру програми (вікна), покращення надійності під час доступу до медіа-файлів і запис списку переходів для програм, які підтримують ярлики програм.

Крім того, Microsoft також оновила систему до технології мосту Intel для Android 13, яка ще більше покращить оптимізацію додатків Android і покращить роботу користувача на ПК з Windows 11 із процесором Intel.

Чи безпечно спробувати?

Оскільки Microsoft пропонує Windows Subsystem для Android в окремій бета-програмі, це жодним чином не вплине на загальну зручність використання ОС Windows 11. Ви також можете подати заявку на бета-тестування того самого через веб-сайт програми попереднього перегляду Microsoft. Однак майте на увазі, що Microsoft може зайняти до семи днів, щоб схвалити ваш запит.

На даний момент немає інформації про те, коли функція WSA стане доступною для користувачів ПК з Windows 11 в Україні. Тим часом ви можете запускати програми Android на комп’ютері з ОС Windows 11 або навіть Windows 10 за допомогою таких програм, як Bluestacks, яка також доступна для Mac.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі