Microsoft випускає екстрене оновлення Windows «KB5016691»

Корпорація Майкрософт каже, що оновлення Windows 11, випущене наприкінці серпня, блокує клієнтам можливість входу за допомогою нових користувачів облікових записів Microsoft після перезапуску або виходу з системи під керуванням Windows 11 версії 21H2.

«Після інсталяції KB5016691 і додавання нового користувача облікового запису Microsoft у Windows, можливо Ви не зможете ввійти протягом короткого часу після першого перезапуску або виходу. Проблема стосується лише щойно доданого користувача облікового запису Microsoft і лише для першого входу», – пояснили в Microsoft.

«Ця проблема стосується пристроїв лише після додавання облікового запису Microsoft. Вона не впливає на облікові записи користувачів домену Active Directory або облікові записи Azure Active Directory».

Корпорація Майкрософт стверджує, що вирішила цю проблему за допомогою  відкату відомої проблеми (KIR) — функції Windows, призначеної для відновлення виправлень помилок Windows, не пов’язаних із безпекою, які надсилаються через Windows Update.

Як обхідний шлях, можна зачекати, поки екран блокування знову з’явиться, оскільки через деякий час він вирішиться сам собою, дозволяючи користувачам увійти в систему.

«Спеціальну групову політику можна знайти у «Конфігурація комп’ютера» -> «Адміністративні шаблони» -> KB5016691 220722_051525 «Відома проблема відкату» -> «Windows 11 (оригінальний випуск)», – додала Microsoft.

Ви можете завантажити цю групову політику відкату для Windows 11, версія 21H2, тут.

Щоб розгорнути відкат відомої проблеми за допомогою групової політики, потрібно перейти до політики локального комп’ютера або політики домену на контролері домену за допомогою редактора групової політики, щоб вибрати версію Windows, на яку потрібно націлити.

Докладну інформацію про розгортання та налаштування групових політик KIR можна знайти на сайті підтримки Microsoft.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі