Microsoft заборонила самовільний майнінг на своїх серверах

Компанія оголосила про зміну умов використання своїх онлайн-сервісів. Новий текст ліцензійної угоди обмежує свободу дій майнерів: хоч Microsoft безпосередньо і не забороняє їм добувати криптовалюту, але запроваджує кілька обмежень.

На платформі Azure можна розгорнути свою віртуальну машину та видобувати криптовалюту на обчислювальних потужностях Microsoft. Цим активно користувалися майнери, але тепер компанія обмежила таку можливість. Софтмейкер зазначає, що користувачам, які застосовують Azure для майнінгу, тепер необхідно отримати відповідний дозвіл.

За інформацією порталу Neowin, компанія ввела такі обмеження через підозри про зв’язок майнерів із кібершахрайством, а сам процес видобутку криптовалюти може призвести до збоїв у роботі сервісів Microsoft. Джерело також стверджує, що отримати дозвіл можна лише в тих випадках, якщо майнінг здійснюється з метою тестування або пошуку вразливостей безпеки.

Раніше такі обмеження запровадили й інші популярні хмарні сервіси: Oracle, Digital Ocean та Google Cloud. Примітно, що Microsoft оновила політику використання платформи після повсюдного згортання майнінгу, а не на піку його популярності.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі