Мобільні програми з’являться на ПК: Huawei Mobile App Engine оновлює ядро HarmonyOS 3

Сьогодні 04.11.2022 Huawei провела конференцію розробників HDC 2022, щоб поділитися новими досягненнями, новим досвідом і новими можливостями відкриття екосистеми HarmonyOS.

Під час зустрічі Huawei оголосила, що поточне екологічне число мобільних додатків Huawei перевищило 400 000, охоплюючи 12 країн світу, а рівень оцінки досяг 97%.

Мобільні додатки на комп'ютер

Водночас Huawei також оголосила на зустрічі, що механізм мобільних додатків Huawei оновить ядро ​​HarmonyOS 3, додавши підтримку паралельних горизонтів, відображення «картинка в картинці» та жести сенсорної панелі, що відповідає багатьом сценаріям, таким як розваги, ігри, та життєві послуги.

Повідомляється, що механізм мобільних додатків Huawei зможе реалізувати інтеграцію та узагальнення додатків між Android і Windows.

Після встановлення механізму мобільних додатків Huawei на ноутбук Huawei з процесором Intel усі мобільні додатки з ринку додатків для ПК Huawei можна встановлювати та використовувати в системі Windows.

У Windows інтерфейс мобільного додатку в основному такий самий, як у мобільного телефону, і додано деякі більш зручні функції клавіатури та миші.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі