Motorola обходить Apple та Xiaomi. Компанія увійшла до п’ятірки лідерів ринку смартфонів

Поки в низці країн смартфони Motorola згадують дуже рідко, в інших це один з лідерів ринку, який активно набирає обертів. Наприклад, згідно з новими даними Canalys, в Бразилії Lenovo займає друге місце з часткою 31%, поступаючись тільки Samsung з її 41%. При цьому за підсумками першого кварталу Lenovo наростила продажі на 5%, а Samsung мав місце спад на 27%.

Тут варто відзначити, що Lenovo вже практично не продає ніяких телефонів під своїм брендом, так що йдеться тільки про апарати Motorola.

Бразилія – це лише одна країна. Однак виявляється, що у всій Латинській Америці Motorola також займає друге місце з часткою 21%, поступаючись тим же Samsung, у якої 38% ринку. При цьому і тут Motorola в річному вираженні збільшила продажі, тоді як у Samsung мав місце спад поставок.

Дані Canalys показують, що Motorola набирає обертів і в Європі. Тут вона на п’ятому місці, проте це все одно означає, що компанія є одним із лідерів. Щоправда, її частка становить лише 3%, зате зростання протягом року становило 13%.

Рейтинг смартфонів у Європі

Втім, у разі Європи більше вражає результат компанії Transsion, якій належать бренди Tecno та Infinix. Виявляється, навіть у Європі ця компанія вже у четвірці лідерів із зростанням на 188%! Знову ж таки, як і у випадку Motorola, в абсолютному вираженні у компанії поки що лише 4% ринку, тоді як у Xiaomi на третьому місці вже 19%.

Підписатися
Сповістити про
guest
2 комментариев
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Dima
Dima
19.05.2023 20:46

Те відчуття, коли читаєш це з Motorola G35

Влад
Влад
20.05.2023 07:24
Відповісти  Dima

📱 G32 – політ нормальний 👍