МультиSim Інтернет – нова послуга від lifecell – як користатися та кому знадобиться

Компанія lifecell зробила нову послугу, якої ще ні в кого немає. «МультиSim Інтернет» – вона розрахована на школярів, для того, щоб в них завжди був інтернет та можливість навчатись дистанційно. Що це за послуга, як її підключити, та кому ще може знадобитися окрім школярів – розбираємося.

МультиSim Інтернет – послуга, яка підключає інтернет на 2 SIM одночасно. Тобто, Ви платите за інтернет з однієї SIM, а на другій він теж є. Другу СІМ можна обрати в особистому кабінеті, та можете більше не турбуватися про інтернет дитини.

Про нову послугу повідомили на офіційній сторінці lifecell у Facebook:

Вартість підключення послуги на одну додаткову СІМ становить 25 грн. / 4 тижні. Одночасно можна підключити не більше 2 SIM. USSD код для підключення *144#.

Кому знадобиться: у повідомленні lifecell йдеться про дітей та дистанційне навчання, але Ви також можете підключити своїх батьків, дідусів та бабусь, родичів, тощо… Завдяки МультиSim Інтернет ваші близькі завжди будуть на зв’язку, та матимуть доступ до новин.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї