На Землю наближається астероїд розміром з вантажівку. NASA дала коментар

Ймовірно, це один з найближчих до Землі астероїдів за всю історію спостережень.

27 січня 2023 року астероїд під назвою 2023BU «потре плечі» з Землею зі швидкістю 54 000 км/год. Астероїд NEO має ширину від 3,8 до 8,5 метрів і розміром приблизно з вантажівку.

Згідно з повідомленнями, 2023BU не був виявлений людьми до 21 січня. NASA заявляє, що коли воно зробить свій найближчий підхід до Землі, очікується, що він буде менше 3600 кілометрів над Південною Америкою. Це лише десята частина відстані супутників зв’язку в космосі від Землі.

На щастя, NASA виключило удар, і астероїд швидко пройде над південним краєм Південної Америки.

Вчені стверджують, що навіть якби астероїд знаходився ближче до Землі, велика його частина згоріла б в атмосфері, а частина більших уламків могла б впасти у вигляді метеоритів.

Давіде Фарнокія, інженер Лабораторії реактивного руху NASA, сказав, що система оцінки небезпеки впливу NASA під назвою Scout швидко виключила подію, яка б вразила Землю.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї