Навколо Бурдж-Халіфи може з’явитися незвичайний хмарочос Downtown Circle

Бурдж-Халіфа – найвища у світі будівля, яка збирає дуже багато туристів, але компанія ZNera Space вважає що цього недостатньо, та вони вигадали як залучити ще більше туристів у Дубаї. Для цього компанія збирається побудувати навколо хмарочоса нову та незвичайну будівлю у вигляді кільця. Виглядає це вражаюче:

Споруда матиме назву «Downtown Circle» а її вигляд ми можемо бачити на концепті вище. Задум інженерів полягає у тому, щоб хмарочос був на висоті 550 м. з окружність 3000 м.

Будівля повинна вміщувати 5 поверхів, серед яких розташовуватимуться: офіси, апартаменти, торгові зони, наукові центри, тощо… Все це розташується у двох окремих кільцевих секціях, з парковою зоною, озерами, водопадами, та навіть печерою. Великі панорамні вікна повинні зіграти ключову роль. Основний задум Downtown Circle полягає у тому, щоб залучити як можна більше туристів та проводити там екскурсії.

На сьогоднішній день, це тільки задум, який не має жодних термінів, планів, конкретики. Можливо, що хмарочос так і не з’явиться, але як ми знаємо, у Дубаї вміють швидко будувати незвичайні споруди.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї