Названа собівартість Samsung Galaxy S23 Ultra

Аналітики компанії Counterpoint провели дослідження технічної сторони флагманського смартфона Samsung, але цікавила їх не продуктивність, а собівартість заліза. Підрахувавши вартість всіх його компонентів, вони з’ясували, скільки апарат обходиться самому виробнику, і порівняли цю суму з його ціною для покупця. Різниця виявилася великою.

Згідно з джерелом, номінально Galaxy S23 Ultra коштує приблизно $469. Найдорожчі комплектуючі – це розігнаний процесор Snapdragon 8 Gen 2. На нього (в зв’язку з радіомодулем) припадає 35% ціни гаджета. На другому місці – AMOLED-дисплей із частотою оновлення 120 Гц (18%), на третьому – камера (14%).

Ще 11% витрат вендора припадає на систему пам’яті, 8% — на корпус смартфона, і 15% у сумі — на компоненти, що залишилися, від різних постачальників. Наприклад, компанії Silicon Mitus та Maxim постачають мікросхеми керування живленням, а STM відповідає за модулі лазерного автофокусування, акселерометр, гіроскоп, барометр та контролер сенсорної панелі. У ATL компанія купує елементи живлення, а NXP — мікросхеми швидкої зарядки.

Нагадаємо, роздрібна ціна Samsung Galaxy S23 Ultra на старті продажів складала від $1199 (різниця із собівартістю трохи більше 150%). Стільки ж за апарат зараз просять на офіційному сайті бренду США. Втім, варто враховувати, вартість компонентів під час виробництва пристрою не включає витрати на складання, логістику та рекламну кампанію.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі