Названо що чекає Google замість звичних 10 блакитних посилань

Google планує зробити свою пошукову систему більш «візуальною, зручною, персональною та максимально новою», зосередившись на обслуговуванні людей у ​​всьому світі. Про це повідомляє Wall Street Journal з посиланням на документи.

Цей крок відбувається на тлі того, що програми штучного інтелекту (ШІ), такі як ChatGPT, швидко набирають популярності, висвітлюючи технологію, яка може змінити спосіб роботи компаній і суспільства.

Технологічний гігант відійде від «10 блакитних посилань», що є традиційним форматом представлення результатів пошуку, і планує додати до пошуку більше людських голосів, йдеться у звіті.

Очікується, що на своїй щорічній конференції розробників I/O наступного тижня Google представить нові функції, які дозволять користувачам спілкуватися за допомогою програми штучного інтелекту, проекту під кодовою назвою «Magi», додає WSJ з посиланням на людей, знайомих із цим питанням.

Генеративний штучний інтелект став модним словом цього року, оскільки програми захоплюють уяву громадськості та викликають порив серед компаній до запуску подібних продуктів, які, на їхню думку, змінять характер роботи.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі