Нейромережа RawNeRF від Google зробить якісне зображення з невдалого фото

У Google показали, як нейронна мережа під назвою «RawNeRF» може зробити з невдалого фото бездоганне зображення. Фото яке зроблено в умовах поганого освітлення може бути дефектним та мати шум (невеликі хаотично розкидані пікселі), та зображення матиме ефект нечіткості.

Нова нейронна мережа RawNeRF здатна видаляти шум з таких зображень, де наприклад раніше було неможливо прочитати табличку, а після обробки все стало чітким та розбірливим.

приклад обробки фото з RawNeRF

Нейромережа працює із зображеннями у форматі RAW, від чого і отримала свою назву. Вона дійсно дуже добре видаляє дефект шуму, що можна побачити на зображеннях Google

Як RawNeRF видаляє шум з вотографії

Розробники кажуть, що окрім видалення шуму RawNeRF робить зображення більш детальним та відновлювати кольори по всьому полотну. Більш того, нейронна мережа може змінювати положення камери для того, щоб переглядати сцени під різними кутами.

Все круто, але, нейромережа працює лише з зображеннями формату RAW та поки що знаходиться у розробці. У мережі припускають, що цей алгоритм буде використовуватися для нових смартфонів Pixel, або в інших комерційних цілях.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї